MOKAfit aitab sul saavutada oma eesmärke

MOKAfit on loodud selleks, et olla toetajaks sinu eesmärkide saavutamisel. MOKAfit pakub sulle kõike, et end oma kehas hästi tunda, alustades kiiretest, efektiivsetest ja mugavalt järgitavatest treeningprogrammidest igale tasemele, lõpetades retseptikoguga, sest toidul on väga suur roll sinu tervise ja enesetunde kujundamises. 

Kui oled liikuv ja aktiivne ning toetad oma keha tervisliku ja tasakaalustatud toiduga, paraneb sinu füüsiline vorm ja tervis (sh ka vaimne tervis), kasvab enesekindlus, oled üldiselt rõõmsam ja säravam. Tervem keha ja parem enesetunne aitavad sul elada täisväärtuslikumat elu ning see positiivsus kiirgab kõikidesse sinu tegemistesse. 

MOKAfit

 

MOKAfit treeningprogrammid

MOKAfit treeningud on mugavad just sellepärast, et treener teeb sinuga kaasa terve treeningu, mitte ei näita sulle harjutust ette ja jäta sind teatud arvu kordusi tegema. Treeningud on ideaalsed kiire eluviisiga naistele, sest kestavad maksimum 30 minutit ning on tehtavad igal ajal kodust lahkumata. Muidugi saad treeningud kaasa võtta ka näiteks puhkusele, vaja on vaid internetiühendust.

Kui oled alles algaja või alustad taas peale pikka pausi, vigastust vms, siis on sinu jaoks ideaalsed Low Impact või Tone N’ Burn 1.0 programmid, mis on rahulikuma tempoga ning ei nõua lisaraskuste kasutamist. Kui oled algajate programmid läbinud ja tahad suuremat väljakutset, siis liigu edasi Tone N’ Burn 2.0 juurde. Rasvapõletus (HIIT) ja edasijõudnute kodused programmid (Stronger 1.0Stronger 2.0 ja Booty) on suurepärane viis ennast proovile panna kui tunned, et oled juba tugevam ning tahaksid intensiivsemalt treenida.

Lisaks on MOKAfit-il nüüd pakkuda ka rasedusaegsed programmid, mis on samuti kahe erineva raskusastmega ning jooga programmid.

Valikut kindlasti jagub ning igaüks leiab endale sobiva treeningprogrammi.

MOKAfit retseptikogu

Treening ja tervislik toitumine peaksid käima käsikäes, sest sinu keha vajab treeningust taastumiseks ja lihaste ehitamiseks head kütust. MOKAfit retseptikogu on super abimeheks kui tahad tervislikumalt toituda, aga ei ole kindel mida süüa ja kuidas makrotoitaineid arvutada või otsid lihtsalt retseptiideid. 

A picture containing person, wall, indoor, person

Description automatically generated

Retseptikogus on juba üle 200 maitsva, tervisliku ja kiire retsepti. Retseptid on lihtsalt valmistatavad ning ei eelda, et pead oma kodustest toitudest loobuma. Lihtsate tervislikumate muudatuste, asenduste, kogustega mängides saad süüa tuttavaid toite nagu kotletid, pizza ja isegi pannkoogid.

MOKAfit treenerid

Lisaks telgitagusele tiimile, on MOKAfit-il 3 treenerit, kellega saad igapäevaselt koos treenida. 

MONA 

Mona on MOKAfit looja. Ta on sertifitseeritud EFG neljanda taseme personaaltreener, Percision Nutrition rahvusvaheliselt tunnustatud toitumistreener, Yoga Alliance 200h joogaõpetaja ja Reiki Master. Mona harib end nendes valdkondades igapäevaselt, et pakkuda MOKAfit armsatele klientidele parimaid teadmisi ja nõu.

Monaga saad kaasa teha enamus meie algajatele ja edasijõudnutele mõeldud treeningprogramme ning ta katsetab ja loob pidevalt uusi toitusid retseptikogusse.

A person sitting on the floor

Description automatically generated with low confidence

ANYA

Anya on MOKAfit joogatreener. Kuiga ta on fitness valdkonnas töötanud juba üle 10 aasta, on tema kirg just jooga. Anya põhiväärtus on eneseareng ning selle sees liigub ta pidevalt teadlikuma elu ja vabaduse suunas. Anya usub, et just jooga pakub talle kirge, sügavust ja vabadust.

A person sitting on a mat

Description automatically generated with low confidence

KERDA

Kerda on MOKAfit rasedusaegsete programmide treener. Ka Kerda on sertifitseeritud EFG neljanda taseme personaaltreener ja Percision Nutrition rahvusvaheliselt tunnustatud toitumistreener. Kerda on saanud enda peal tunda kui suur roll on tervislikult toitumisel ja treeningul tervisemurede lahendamises. 

Kerda on ideaalne treener juhendamaks rasedaid naisi, sest kõik oma treeningud ning programmid on ta ise beebiootel läbi teinud.

A person sitting on the floor

Description automatically generated with medium confidence

MOKAfit väljakutsed

Lisaks pidevale toele, treeningprogrammidele ja retseptikogule on MOKAfit liikmetel veel üks suur eelis – MOKAfit väljakutsed on liikmetele täiesti tasuta. 

Väljakutsed, mis toimuvad paar-kolm korda aastas on ideaalne võimalus oma tervislikumat teekoda alustada, teha väike restart või siis liikuda uuele tasandile.  Väljakutsetes osalejad saavad toitumis- ning treeningkavad, live lindistusi treeneritega ja võimaluse toetada üksteist väljakutse vältel.

MOKAfit tiim tõesti soovib, et tunneksid end oma kehas hästi, austaksid seda, oleksid tervem ja parandaksid nii enda kui ka sinu ümber olevate inimeste elukvaliteeti. Lihtsate, kiirete ja efektiivsete treeningute ning maitsvate retseptide abil saab tõesti igaüks oma tervist parandada ning olla särav nii seest kui väljast. MOKAfit on sinu jaoks sellel teekonnal olemas!

Scroll to Top
Hide picture