Kerda Keller

Hei, mina olen Kerda! Olen sertifitseeritud EFG neljanda taseme personaaltreener ja läbinud Precision Nutrition toitumisalase rahvusvaheliselt tunnustatud koolituse. Sporti olen ma armastanud lapsepõlvest peale, käisin aastaid kergejõustikus ning erinevate spordialadega võistlustel. Suuremat huvi tervisliku elustiili vastu hakkasin tundma umbes 5 aastat tagasi mil ilmnesid mõningad terviseprobleemid, mille vastu hakkasin abi otsima tervislikust toitumisest ja aktiivsest elustiilist. 

Elasin siis Austraalias, ja just seal sattusin ka esimest korda jõusaali ja juhuste kokkulangevusel läbisin seal ka naistele suunatud jõutreeningu 6-nädalase kursuse. Pärast seda kogemust hakkasin teadlikult jõutreeninguga tegelema ning jooksvalt kadusin kõik tervisemured. 

Eestisse tagasi tulles otsustasin läbida ka personaaltreeneri koolituse, seda esialgu iseenda jaoks, et oma treeningutes veelgi teadlikum olla.

Hei! Mina olen Mona – sinu treener, sõber ja MOKAfit looja. Olen sertifitseeritud EFG neljanda taseme personaaltreener, Percision Nutrition rahvusvaheliselt tunnustatud toitumistreener, Yoga Alliance 200h joogaõpetaja ja Reiki Master. Harin end nendes valdkondades igapäevaselt, et pakkuda meie armsatele klientidele parimaid teadmisi ja nõu.

Sport on alati olnud minu elu lahutamatu osa. Tegelesin 8 aastat võistlustantsuga, pärast seda avastasin mitmeks aastaks taipoksi, hiljem jõusaali, rühmatreeningud, crossfiti ja jooksmise. Seejärel hakkasin armastama kodus treenimist, mille loomuliku järjena tuli mul idee luua MOKAfit kodused treeningprogrammid.

Täiendan end pidevalt ning loomulikult käib kõik füüsiline käsikäess vaimse tervisega, mistõttu on minu jaoks väga oluline jooga, mediteerimine ja mistahes energiatöö – reiki, kriya või hingamispraktikad.

2021. aasta veebruaris liitusin Monaga, kes otsis oma koduste treeningprogrammide platvormile lisajõudu. Läbisin toitumisalase koolituse, et treeningualastele teadmistele lisaks oleksin ka toitumisvaldkonnas pädev.

Jõudsime vaid paar kuud koos töötanud kui sain teada, et olen beebiootel. Otsustasime Monaga ette võtta hoopis uue suuna ja luua treeningprogrammid rasedatele ja hiljuti sünnitanud naistele, et teadlik ja turvaline treenimine oleks kättesaadav kõigile, kes seda soovivad.

Hetkel läbin rasedusaegse ja sünnitusjärgse treeningu kursust, et pakkuda professionaalset teenust tulevastele ja värsketele emadele. 

Mul on väga hea meel, et oled siin ja ma ei jõua oodata, et sinuga koos treenima hakata!

– Sinu treener Kerda

Olen aastate jooksul paljudelt naistelt kuulnud, et nad ei tunne end oma kehas enesekindlalt ja nad tahaksid midagi muuta, ent personaaltreenerid on liiga kallid ja üksinda jõusaalis treenimise oskused puuduvad. Minu eesmärk on pakkuda võimalikult kiireid, mugavaid ja efektiivseid koduseid treeningprogramme, et igal naisel oleks võimalus saavutada oma unistuste füüsiline vorm kodust lahkumata.

Treenerina usun, et hea füüsiline vorm ei tähenda tingimata tervislikku keha. Kogu keha on tervik ja vaimne heaolu on täpselt niisama oluline kui füüsiline. Me ei pea tegema suuri muutusi üleöö. Edu võti on tasakaal ja järjepidevus. Minu soovitus on hakata prioritiseerima nelja aspekti: füüsiline treening, mitmekesine tervislik toitumine, vaimne heaolu ja taastumine. Aitan Sul liikuda lähemale Sinu parima minani.

Treenimine ja tervislik toitumine ei tohi olla tüütu kohustus, vaid nauditav elu osa, läbi mille saame tõsta enda elukvaliteeti. Eesmärk on hakata armastama tervislikku toitu ja kiireid efektiivseid treeninguid.

See ei ole dieet – see on eluviis! 

rasedusaegsed treeningprogrammid

Kellele? 6- nädalane treeningprogramm on sobilik täielikult treeningkogemuseta naisele. 

Treeningvahendid: 

  1. Kummilint (lühike rõngakujuline, soovituslikult kõige kergem)
  2. Võimlemispall valikuline

*Saab edukalt läbida ilma võimlemispallita.

Mitu treeningut nädalas? Iga treening on maksimaalselt 26 minutit, eesmärk on treenida 3 korda nädalas.

Kellele? 6- nädalane treeningprogramm on sobilik naistele kes on harjunud aktiivsema eluviisiga ja kellel on juba minimaalne treeningkogemus enne- või raseduse ajal.

Treeningvahendid: 

  1. Kummilint (lühike rõngakujuline, soovituslikult kõige kergem)
  2. Võimlemispall valikuline
  3. Üks paar hantleid (raskus vastavalt kogemusele)

     

*Saab edukalt läbida ilma võimlemispallita.

Mitu treeningut nädalas? Iga treening on maksimaalselt 26 minutit, eesmärk on treenida 4 korda nädalas.

Scroll to Top