KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

KKK

Ligipääs on kõikidesse MOKAfit treeningprogrammidesse, üksiktrennidesse, väljakutsetesse, liikmete Facebooki gruppi ja retseptikogusse.

www.mokafit.com kodulehel enda kasutajaga sisse logides TREENINGPROGRAMMID või ÜKSIKTRENNID lehelt.

www.mokafit.com kodulehel enda kasutajaga sisse logides RETSEPTID lehelt.

Retseptikogu sisaldab ka retsepte taimetoitlastele ja vegetaarlastele.

 • Hetkel üle 250 maitsva, lihtsa ja koduse retsepti, mida järgides on garanteeritud imeline enesetunne ja kaunis füüsiline vorm.
 • Iga retsept on tasakaalus makrotoitainetega ning sisaldab kalorsust.
 • Retseptikogu uueneb iga nädal vastavalt klientide soovidele.
 • Iga retsepti kalorsus on kas 300kcal, 350kca, 400kcal, 450kcal, 500kcal, 550kcal – mis teeb enda menüü kombineerimine ja arvutamise väga lihtsaks.
 • Ligipääsu MOKAfit FB privaatsesse gruppi, kus saad osa võtta LIVE kohtumistest, treeningutest ja paljust muust põnevast.

Kontrolli rämpsposti. Kui seal ka ei leia, siis leiad Facebooki grupi lingi @mokafit_ instagrami biost.

Loomulikult! Enne treeningprogrammiga alustamist leiad programmi algusest ja liikmete Facebooki grupist PDF materjalid toitumise ABC’ga, kus on kirjas kuidas saab mugavalt edukalt omavahel asendada.

Kõik aktiivsed liikmed saavad personaalset nõu ja abi läbi Instagrami või Facebooki lehe sõnumite MOKAfit personaaltreeneri ja/või toitumisnõustaja poolt. Küsimuste korral kirjuta julgelt.

 • Kõige kiirem ja vahetum suhtlus on läbi Instagrami ja / või Facebooki lehe sõnumite. 
 • Samuti võib meile kirjutada Emailile: info@mokafit.com. Emailidele vastame E-R 9.00-17.00
 • Soovitame tutvuda treeningprogrammide tutvustusega ja vastavalt sellele teha endale vobiv valik.
 • Valides ühe programmi, proovi see kõigepealt algusest lõpuni läbida ja siis alles jätka järgmise programmiga.
 • Võid ka konsulteerida MOKAfit treeneritega läbi Instagrami ja / või Facebooki lehe. Aitame sul valida just Sinule alustuseks sobiva treeningprogrammi.

Ei! Enda tellimust saad näha ja tühistada menüüs oleval nupul: MINU KONTO. Makse läheb iga kuu samal päeval automaatselt.

Kõiki treeningprogramme saab läbida endale sobivas kohas. Jah, jõusaalis saab läbida.

Ligipääs nii treeningute kui retseptikogule on kuni liikmelisuse tühistamiseni. Liikmelisust saab tühistada MINU KONTO lehel.

See oleneb treeningprogrammi valikust. Täpsema info treeningprogrammide kohta leiad iga treeningprogrammi tutvustusest.

Jah! Treeni endale sobival ajal ja sobivas kohas. Sul on vaja vaid interneti, et telefonist või arvutist video tööle panna. Kõik on väga lihtne – terve treeningu vältel järgid treenerid ja treenid ”temaga koos”.

MOKAfit programmidesse registreerumisel pakutav teave, nagu teie nimi, aadress, pikkus ja kaal jms, on privaatne ning ainult Mona ja tema meeskond saavad sellele teabele juurdepääsu. Me ei kasuta teie fotosid, e-kirju ega sotsiaalset sisu ega isiklikke andmeid ilma Teie eelneva nõusolekuta. MOKAfit veebisait on privaatne ja turvaline ning me hoolitseme teie privaatsuse ja teabe kaitse eest väga hoolikalt. Me kasutame PCI-ga ühilduvat kolmandat makselüüsi süsteemi Stripe, nii et ühtegi teie makse üksikasju ei säilitataks meie veebisaidil.

Liikmelisuse saab tühistada enda kasutajaga sisse logides MINU KONTO lehel endale sobival ajal.

Treeningprogramm on loodud parimate tulemuste saavutamiseks, seega soovitame järgida programmi soovitatud treeninguid, kuid kui soovid intensiivsust suurendada oma treeningvahendite kaalu suurendades, siis võid seda teha.

Samuti võid lisada juurde kiireid üksiktrenne ning joogat enda treeningplaani. Kuula enda keha. 

 

 • Kui oled algaja, siis keskendu esimesed 6 nädalat ainult Low Impact treeningprogrammile. Peale 6 nädalat liigu edasi.
 • Ei ole mõistlik kombineerida, kuna keha vajab aega taastumiseks. Ületreenides on raske saavutada soovitud tulemusi.
 • Enda treeningplaani võiks lisada juurde joogat või üksiktrenne vastavalt soovile. Jooga toetab lihasvastupidavus treeninguid.

Uue treeningplaaniga alustades on lihaspinge normaalne ning kui jaotad ilusti 3-4 treeningut 7 päeva peale ja soovid näha tulemusi ning treeningharjumust tekitada, siis ära jäta treeninguid ära. Selle asemel prioritiseeri taastumist – vee tarbimist, korrapärast toitumist ja und.

Lihaste taastumisel on kõige olulisem korrapärane toitumine, et keha saaks kätte vajalikud toitained. Vee tarbimine, et transportida toitaineid keharakkudeni ning uni, et keha saaks toota piisavas koguses kasvuhormoone, mis aitavad kaasa lihaste taastumisele. Need 3 punkti on taastumise juures kõige olulisemad.

Venitamine ei tee halba, kuid see on lihaste taastumisel teisejärguline. Venitamine aitab kaasa painduvusele ning tekitab venitamise hetkel hea tunde.

Enne iga uue programmiga alustamist leiad sa esimesest ‘’tunnist’’ PDF materjalid mis saad endale salvestada. Seal on programmi tutvustus ja toitumise ABC. Toitumise ABC ja õpetlikud videoloengud erinevatel teemadel leiad ka MOKAfit Family liikmete Facebooki grupist.

Scroll to Top