Anya

Namaste, minu nimi on Anja. Olen meie MOKAfit tiimi joogatreener. Tegelikult olen ma aastaid ka paljude muude spordivaldkondadega seotud olnud, lõpetasin kehakultuuri eriala, olen endine sulgpallur ja sulgpallitreener, proovisin kehalise kasvatuse õpetaja elukutset, olen koolitanud fitness treenereid üle Norra, Soome ja Itaalia endaloodud fitness programmides Suppama Hiit ja HEATFUNC. Kokku olen fitness valdkonnas töötanud üle 10 aasta, ent nüüd kuulub minu süda joogale.

 

Olen alati olnud ambitsioonikas ja materiaalse vabaduse suunas püüelnud. Pöördepunkt mu karjääris ja mõtlemises toimus kui veetsin neli kuud Aasias, mõistsin, et on aeg fitness seljataha jätta ja end joogale pühendada. See kõnetab mind rohkem, kuna see pakub mulle kirge, sügavust ja vabadust, mida olen otsinud. Minu teekond joogaõpetajana algas 2016. aastal. 

 

Mu elu üks põhiväärtusi on eneseareng. Hetkest kui jooga mu ellu tuli, olen ma liikunud teadlikuma elu ja vabaduse suunas. Usun, et sisemine vabadus loob ka välimise vabaduse. Hetkel elan ma Mehhikos ja siin elades tunnen ma suurimat vabadust ja õnne, mida ma kunagi olen kogenud. Joogal on olnud suur roll sellel teekonnal, sest kehaline praktika mõjutab ja parandab meie terve elu kõiki aspekte.

Minu teine suur eluväärtus on suhted. Esimeseks, suhe enda ja enda eluga ja alles siis suhe ümbritseva maailmaga. Kõik algab meist endist ja mida me ümberringi näeme on meie sisemuse peegeldus. Iseenda suhtumisest algavad kõik välised suhted. Jooga aitas minul korrigeerida suhtumist, ja kõik ümbritsevad suhted teistega on muutunud tänu sellele harmoonilisemaks.

 

Tänase seisuga annan joogatunde ka rasedatele ja olen omandanud ka doula ehk sünnitoetaja teadmised. Eelmisel aastal otsustasin, et tahan oma valuläve proovile panna ja hakkasin mediteerima külmas vees ja harjutama naeltel seismist, et õppida kuidas lahti lasta kannatusest ja muuta see naudinguks. Annan seda kogemust edasi läbi valuvaigistavate meditatsioonide. 

 

Sõbrad kirjeldavad mind kui sädet, kelle superpower on nakatav elurõõm ja nauding. Olen tähele pannud, et mida vabamalt ma end tunnen, seda rohkem inimesi ma inspireerin, aga samaaegselt ka sütitan. Neile, kes minu energiast ärrituvad soovitan, et nad teadvustaksid, et toon lihtsalt nende varjukülgi esile, et need kohad saaksid terveneda. Kõik tunded on minu juuresolekul lubatud ja oodatud.

anya joogaprogrammid

Kellele? See programm on loodud just sulle, kui sa oled joogas alustaja. Samas selles pehmes voolavas liikumises saad naudingut ka siis, kui oled varem joogat praktiseerinud.
Alustajate Vinyasa flow on ideaalne ka kiire eluviisiga naistele, kes tunnevad pidevat stressi. Kes sooviksid leida midagi hingele, et meelt rahustada ja leida tervislik tasakaal igapäeva kiires tempos.

Treeningvahendid: 2 joogablokki ja joogamatt.

Mitu praktikat on nädalas? Iga joogatund on maksimaalselt 26 minutit, eesmärk on praktiseerida 3 korda nädalas.

Scroll to Top