Mona Kattel

Hei! Mina olen Mona – MOKAfit asutaja ja treener.

Treeneri taustalt olen sertifitseeritud EFG neljanda taseme personaaltreener, Yoga Alliance 200h joogaõpetaja ja toitumistreener. Hetkel on pooleli ka Eestis tunnustatud toitumisnõustaja õpe, mille lõpetan 2023 aasta esimeses pooles ja Ayurveeda õpe. Harin end nendes valdkondades igapäevaselt, et pakkuda klientidele parimaid nõu.

 

Sport on alati olnud minu elu lahutamatu osa. Tegelesin 8 aastat võistlustantsuga, pärast seda avastasin mitmeks aastaks taipoksi, hiljem jõusaali, rühmatreeningud, crossfiti ja jooksmise. Seejärel hakkasin armastama kodus treenimist, mille loomuliku järjena sündisid MOKAfit kodused treeningprogrammid.

Minu missioon on muuta treenimine ja enda keha eest hoolitsemine kättesaadavaks igale naisele, pakkudes kiireid ja efektiivseid koduseid treeningprogramme.

Treenerina usun, et kogu keha on tervik ja vaimne heaolu on täpselt niisama oluline kui füüsiline. Edu võti on tasakaal ja järjepidevus, mitte ekstreemsused.

Oluline on proritiseerida lisaks füüsilisele treeningule ka mitmekesine tervislikku toitumist ja vaimset heaolu.

Treenimine ja tervislik toitumine ei peaks olema tüütu kohustus, vaid nauditav elu-osa, läbi mille saab tõsta elukvaliteeti.  See ei ole dieet – see on eluviis! 

Scroll to Top
Hide picture