Mona Kattel

Hei! Mina olen Mona – sinu treener, sõber ja MOKAfit looja. Olen sertifitseeritud EFG neljanda taseme personaaltreener, Percision Nutrition rahvusvaheliselt tunnustatud toitumistreener, Yoga Alliance 200h joogaõpetaja ja Reiki Master. Harin end nendes valdkondades igapäevaselt, et pakkuda meie armsatele klientidele parimaid teadmisi ja nõu.

Sport on alati olnud minu elu lahutamatu osa. Tegelesin 8 aastat võistlustantsuga, pärast seda avastasin mitmeks aastaks taipoksi, hiljem jõusaali, rühmatreeningud, crossfiti ja jooksmise. Seejärel hakkasin armastama kodus treenimist, mille loomuliku järjena tuli mul idee luua MOKAfit kodused treeningprogrammid.

Täiendan end pidevalt ning loomulikult käib kõik füüsiline käsikäes vaimse tervisega, mistõttu on minu jaoks väga oluline jooga, mediteerimine ja mistahes energiatöö – reiki, kriya või hingamispraktikad.

Olen aastate jooksul paljudelt naistelt kuulnud, et nad ei tunne end oma kehas enesekindlalt ja nad tahaksid midagi muuta, ent personaaltreenerid on liiga kallid ja üksinda jõusaalis treenimise oskused puuduvad. Minu eesmärk on pakkuda võimalikult kiireid, mugavaid ja efektiivseid koduseid treeningprogramme, et igal naisel oleks võimalus saavutada oma unistuste füüsiline vorm kodust lahkumata.

Treenerina usun, et hea füüsiline vorm ei tähenda tingimata tervislikku keha. Kogu keha on tervik ja vaimne heaolu on täpselt niisama oluline kui füüsiline. Me ei pea tegema suuri muutusi üleöö. Edu võti on tasakaal ja järjepidevus. Minu soovitus on hakata prioritiseerima nelja aspekti: füüsiline treening, mitmekesine tervislik toitumine, vaimne heaolu ja taastumine. 

Treenimine ja tervislik toitumine ei peaks olema tüütu kohustus, vaid nauditav elu-osa, läbi mille saame tõsta enda elukvaliteeti. 

See ei ole dieet – see on eluviis! 

MONA treeningprogrammid

Kellele? Täielikult algajatele, rasedatele, kõrgelt ülekaalus naistele ja ka vanemas eas daamidele, kellel puudub pikaajaline treeningkogemus. Soovitatav alustada Low Impact 4- nädalasest treeningprogrammist. Jaotada 3 treeningut 7 päeva sisse ning treenida niimoodi 4 nädalat järjest. Peale seda liikuda edasi Tone N’ Burn 1.0.


Treeningvahendid:

Mitu treeningut nädalas? Iga treening on maksimaalselt 30 minutit, eesmärk on treenida 3 korda nädalas.

Kellele? Tone N’ Burn 1.0 on 6 nädalane kodune treeningprogramm, mis on sobilik täielikult alustajatele, kes sooviksid saavutada treeningharjumuse, sealhulgas kaotada rasvaprotsenti, saada tugevamaks ning toonida keha. Täiuslik jätk peale Low Impact programmi.
Treeningvahendid: 1 rõnga kujuline kummilint ja teine pikk lahtine.

Mitu treeningut nädalas? Iga treening on maksimaalselt 26 minutit, eesmärk on treenida 4 korda nädalas

Kellele? 6 nädalane kodune treeningprogramm, mis on sobilik nii alustajatele kui juba kogemusega treenijatele, kes sooviksid saada tugevamaks, säilitada ja/või kasvatada lihasmassi, samal ajal rasvaprotsenti langetades.
See programm on sinule, kui oled läbinud juba Tone N’ Burn 1.0 treeningprogrammi.
Samuti on see programm sobilik juba kogemusega treenijale, kes on mõnda aega treeningutest eemal olnud.
Treeningvahendid: 1 paar hantleid – soovitatavalt 2x3kg aga võivad olla ka kergemad või raskemad.

Mitu treeningut nädalas? Iga treening on maksimaalselt 26 minutit, eesmärk on treenida 4 korda nädalas

Kellele? 6 nädalane kodune kõrge intensiivsusega treeningprogramm. Fookuses on rasvapõletus ilma lihasmassi kaotamata.
HIIT programm on sobilik kogemusega treenijale, kes soovib senistele treeningutele vaheldust ja end proovile panna. Samuti sobib HIIT treeningprogramm sinule, kui soovid enda jõutreengute vahele kombineerida kardio treeninguid.

Treeningvahendid: –

Mitu treeningut nädalas? Iga treening on maksimaalselt 26 minutit, eesmärk on treenida 4 korda nädalas.

Kellele? 8- nädalane kodune treeningprogramm edasijõudnutele. Fookuses on lihasmassi kasvatamine või hoidmine ja tugevamaks saamine, samal ajal vähendades rasvaprotsenti.
Sobilik kogemusega treenijale, kes soovib senistele treeningutele vaheldust ja end proovile panna. Samuti sobib STRONGER 1.0 treeningprogramm sinule, kui oled läbinud kõik eelnevad MOKAfit kodused treeningprogrammid ja soovid level up’ida!

Treeningvahendid: erinevas suuruses hantlid.

Mitu treeningut nädalas? Iga treening on maksimaalselt 26 minutit, eesmärk on treenida 4 korda nädalas.

Kellele? 8- nädalane kodune treeningprogramm edasijõudnutele. Fookuses on lihasmassi kasvatamine või hoidmine ja tugevamaks saamine, samal ajal vähendades rasvaprotsenti.
STRONGER 2.0 programm on sobilik ainult kogemusega treenijale, kes on läbinud eelnevad MOKAfit kodused treeningprogrammid ning on valmis järgmiseks 8 nädalaks pühendumiseks, et saavutada enda unistuste füüsiline vorm kodust lahkumata!

Treeningvahendid: erinevas suuruses hantlid ja riidest kummilint.

Mitu treeningut nädalas? Iga treening on maksimaalselt 26 minutit, eesmärk on treenida 5 korda nädalas.

Kellele? 6- nädalases BOOTY ehk tuhara treeningprogrammis on fookuses lihasmassi kasvatamine just tuhara piirkonnas.
Treeningvahendid: riidest kummilint.

Mitu treeningut nädalas? Iga treening on maksimaalselt 26 minutit, eesmärk on treenida 4 korda nädalas (3x tuharat ja 1x ülakeha).

Miniprogrammid

Miniprogramme ja venitusi võib lisada enda treeningprogrammi vastavalt eelistusele.

Scroll to Top