Astu sügisele vastu ning liitu BACK ON TRACK väljakutsega!

5. septembril stardime 4-nädalase väljakutsega BACK ON TRACK, mille eesmärgiks on tekitada tervislikud toitumis- ja trenniharjumused. Esmakordselt on väljakutsesse kaasatud ka juhendatud meditatsioon, et aidata sul saavutada lisaks ihaldatud füüsilisele vormile ka vaimne tasakaal.

Mida BACK ON TRACK väljakutse sisaldab?

Väljakutse sisaldab igal nädalal erinevaid koduseid trenne: 4 lihasvastupidavuse treeningut Monaga ja üks joogatund Anyaga. Treeninguid ja joogat saad läbida endale sobival ajal ja kohas – võid teha nii hommikuse trenni kui ka õhtuse liikumise. 

Lisaks ootavad sind igal nädalal ees mitmed LIVE kohtumised, kus Mona räägib erinevatel teemadel nagu tervislik toitumine, trenn ja liikumine, meditatsioon, eesmärkide seadmine, täitmine ja harjumused ning holistiline tervislik eluviis. Kõik osalejad saavad ka ligipääsu privaatsesse Facebooki gruppi, kus toimub infovahetus ja saab üksteisega jagada muresid ning rõõme. Paljud on endale meie väljakutsetelt leidnud ka eluaegsed sõbrad ja treeningkaaslased!

BACK ON TRACK väljakutse on kõikidele Mokafiti Membership liikmetele tasuta, kuid uutel uudistajatel on võimalik liituda ka ainult väljakutsega. Kõiki osalejaid aitab treeningväljakutse jooksul rajal püsida ,,Harjumuste tracker’’, kuhu saab nelja nädala jooksul oma edusammude kohta linnukesi märkida. Osavõtjad saavad ligipääsu ka Mokafiti retseptikogusse, et hoida tervisliku toitumise harjumusi ning leida igapäevaseid ja lihtsaid retsepte.

Nüüd aga vastame põhilistele küsimustele, mis seoses väljakutsega tekkida võivad!

Mida oodata LIVE kohtumistelt?

LIVE kohtumistel läheme süvitsi keha ja vaimse tervise teemadesse. Esimene loeng toimub juba 4. septembril treeningväljakutse Facebooki grupis. Teemadeks on väljakutse sissejuhatus, “Tervis kui tervik” ning uni, trenn, toitumine, loodus, toksiinid, vaikus ja energia. Teises loengus räägib Mona täpsemalt toksiinide mõjust meie tervisele ning kuidas teadlikult valida toidu- ja hooldusvahendeid. Kolmanda kohtumise sisuks on erinevad treeningstiilid ja eesmärgid, kus Mona demonstreerib, kuidas kehakompositsioon muutub vastavalt treeningustiilile. Lisaks võtame luubi alla ka lihasmassi kasvatamise ning kaalulangetamise

Väljakutse 3. nädalal sukeldume toitumise teemadesse, kõigepealt toitumise ABC just kaalulangetusel või kehakoostise muutmisel. Viiendas loengus räägib Mona lähemalt aga holistilisest tervislikust eluviisist, milline on holistiline lähenemine tervislikule toitumisele ja üldistele valikutele, et see toetaks tervist ja heaolu kui tervikut. Väljakutse lõpunädala fookus on eesmärkide saavutamisel, mistõttu on viimase LIVE kohtumise teemaks eesmärkide seadmine, otsuste vastuvõtmine, järjepidevus, muutused, hirm ja enda keskmes püsimine. Väljakutse ajal viivad Anya ja Mona läbi ka juhendatud LIVE meditatsioone.

Kuidas praktiseerida mediteerimist?

Meditatsioon toob kaasa nii lühiajalise stressi leevenduse kui ka püsiva stressijuhtimise oskuse. Proovida saab palju erinevaid meditatsiooni vorme – võid välja töötada oma mantra, mida kordad aeglaselt sügavalt hingates, võid veidikeseks ennast välja lülitada ja praktiseerida hetkes viibimist. Mediteerimiseks sobib ka lihtsalt puhkemoment, kus istud iseendaga vaikuses ning ühendud oma keha ja meelega. Treeningväljakutse jooksul praktiseerime 4x nädalas juhendatud meditatsioone, mis toetavad sind mediteerimise eesmärkide täitmisel ning aitavad tugevdada vaimset vormi.

Väljakutsel viivad Anya ja Mona läbi juhendatud meditatsioone.

Kas treeningväljakutses tuleks ka tervisliku toitumise peale mõelda?

Trenn ja toitumine käivad käsikäes ning õigeid toiduvalikuid tehes toetad ka edusamme oma soovitud vormi saavutamisel. MOKAfiti retseptikogu on abivahend tervislike toitumisharjumuste tekitamisel. Soovitame trenni kõrval ka mõelda enda igapäevasele toitumisele, mida me enda kehale tegelikult kütuseks anname? Katseta erinevaid retsepte MOKAfit retseptikogust. Enamus retsepte on lihtsad ja kiiresti valmistatavad, ei vaja väga eksootilisi koostisosi ning maitsevad ka lastele. 

Mis on jooga eelised?

Jooga pakub mitmesuguseid füüsilisi, psühholoogilisi ja vaimseid eeliseid, ühendades endas liikumise, meditatsiooni ja kontrollitud hingamise. Järjepidev jooga praktiseerimine loob eelised ka suuremaks vastupanuks stressile ning toob energiat, mistõttu sobib see just hommikuseks trenniks, et ennast eesolevaks päevaks ette valmistada. Väljakutse joogatundides aitab Anya sinuga koos leevendada pingeid ning töötada läbi erinevad kehapiirkonnad nagu selg, puusad, kael ja õlavööde. 

Kas väljakutse jooksul tuleb lisaks treeningvideotele ka iseseisvalt trenni teha?

Väljakutse ajal harjutame ka pidevat igapäevast liikumist. Alustame 20min jalutuskäikudega 4 korda päevas sinule endale sobival ajal. Järk-järgult tõstame koormust ja nädalast nädalasse lisame ka mõned sörkjooksud. Näiteks viimasel väljakutse nädalal tuleb ette võtta kaks 20-minutilist jalutust ja kaks 30-minutilist sörkjooksu. Igapäevane kõndimine ja jooksmine aitab vaimselt puhata ja füüsiliselt heas vormis olla. Leia see aeg iseendale hommikul enne tööd, lõunapausil või näiteks õhtul hiljem pärast õhtusööki.

Pane end valmis, sest juba 5.septembril alustame aasta suurima väljakutsega. Kui sa veel pole Mokafiti Membershipiga liitunud, siis nüüd on selleks ideaalne võimalus. Registreeri end SIIN ja näeme väljakutsel!


Kui sul on küsimusi või soovid treening-toitumisalast nõu, siis kirjuta julgelt meie Instagrami/ Facebooki postkasti või meilile info@mokafit.com.

Scroll to Top
Hide picture