MOKAfit treeningud ja kuidas leida endale sobiv

MOKAfit treeningud ja kuidas leida endale sobiv

Fit with Mona aitab treenimisest teha lihtsa ja nauditava tegevuse. Üks põhjus, miks inimesed treenimisest loobuvad, on see, et nad hakkavad pihta liiga suurelt ja arvavad, et tulemuste saavutamiseks on vaja teha lõputult kardiot või veeta 2 tundi päevas jõusaalis. Kui sa aga ei ole just tippsportlane ei ole selline lähenemine väga mõistlik ega ka pikas perspektiivis jätkusuutlik. Liiga suurelt alustamine ja kõrgete ootuste seadmine toob tavaliselt kaasa hoopis loobumise, sest treenitakse lihtsalt üle.

A picture containing grass, outdoor, person, park
Description automatically generated

Treening Fit with Monaga

Hea füüsilise vormi saavutamine ei pea olema raske ja aeganõudev. Ka ei pea selleks tingimata liituma jõusaaliga või ostma meeletult varustust. Tulemused ja parema enesetunde saavutab ka siis kui pühendada trenni tegemisele 30 minutit päevas 4 korda nädalas.

Fit with Mona programmid pakuvad sulle just seda – jätkusuutlikku viisi treenimiseks. Pead leidma vaid umbes 30 minutit päevas ja sõltuvalt valitud programmist varuma endale mõne hantli. Samuti on kõik programmid on follow-along stiilis, mis tähendab, et tunned tõesti nagu treeniksid koos treeneriga reaalajas. Kõikidel programmidel on sissejuhatav osa, kus saad tutvuda põhiliste liigutustega ja selgeks tehnika, nii et treeningut alustades saad juba tuttavaid harjutusi kaasa teha.

Enamik Fit with Mona programme on suunatud kõikidele peamistele lihasgruppidele, nii et sa ei pea muretsema õigete lihaste treenimisele ega olulise kehaosa treenimata jätmise pärast, vaja on vaid panna video mängima ja nautida treeningut.

A picture containing text, floor, indoor, person
Description automatically generated

Milline Fit with Mona programm?

Siin on väike ülevaade, mille abil saad leida just sinu vajadustele vastava treeningprogrammi:

Kui oled alles algaja ja alustad treeningutega, on TONE N ’BURN 1.0 sulle ideaalne. See 6-nädalane kodune treeningprogramm aitab tekitada treeningharjumuse, alandada rasvaprotsenti, saada tugevam ja toonuses keha.

Kui oled algajate treeningud läbinud või lihtsalt mõnda aega treeningutest eemal olnud, saad edasi liikuda TONE N ’BURN 2.0 juurde. See on samuti 6-nädalane kodune treeningprogramm, mis aitab sul veelgi tugevamaks saada ning säilitada ja/või suurendada lihasmassi, vähendades samal ajal rasvaprotsenti.

Vali HIIT treening, kui soovid oma rutiini lisada lühikesi, kuid lõbusaid kardiotreeninguid ja põletada rasva, kaotamata kogu kasvatatud lihasmassi. HIIT on 6-nädalane kodune intensiivne treeningprogramm, mis sobib kogenumatele treenijatele.

Kui oled juba kogenum ja/või läbinud kõik varasemad treeningprogrammid ja soovid tõeliselt oma taset tõsta, vali kindlasti STRONGER. See on 8-nädalane täiendav programm, mille vältel keskendume lihasmassi suurendamisele või säilitamisele ja jõu suurendamisele, vähendades samal ajal rasvaprotsenti.

BOOTY programm on mõeldud spetsiaalselt tuharalihastele. See on 6-nädalane programm, mille jooksul keskendume just tuhara treenimisele ning treeningu kestus on sealjuures maksimum 26 minutit.

Kui tunned, et soovid ligipääsu erinevatele treeningutele, saate valida liikmepaketi (MEMBERSHIP) ja pääseda juurde kõikidele programmidele. Kui soovid siiski pühenduda ühele programmile korraga, leiad siit lühikese ülevaate programmidest ja lisa testi, mis aitab sul veenduda, oled valinud just endale sobiva treeningu: https://mokafit.com/pood/

Kui tunned endiselt, et sulle sobib just treening jõusaalis ja vajad abi oma eesmärkide seadmisel ja saavutamisel, on sul ka võimalus läbida 12-nädalane jõusaalipõhine treening- ja toitumisprogramm STRONG AND LEAN. See programm aitab sul kasvatada lihaseid ja pakkuda kehale õiget toitumist eesmärkide saavutamiseks.

Maksimaalse tulemuse saavutamiseks pead oma kehale andma ka õiget toitu. Toitumine on sama tähtis kui treening ja ka siin saab Fit with Mona olla sulle vajadusel abiks. Selleks, et saada ülevaade selle kohta, mis toitaineid su keha vajab ja kui palju ning mida süüa, loe ka meie eelmist postitust: https://mokafit.com/makrod-kui-olulised-need-on-ja-kas-peaksime-neid-jalgima/

Scroll to Top
Hide picture