Majutus Adila heaolu keskuses

Ööbime Adila heaolu- ja puhkekeskuses ja naudime kodust, sooja ja looduslähedadast atmosfääri. Võimalus on valida 4 ööbimise vahel: voodikoht majas, voodikoht kämpingus, jagatud voodi kämpingus või diivanikoht majas.

Nii majad, kui kämpingud asuvad looduslikult kaunis kohas, pakkudes hubast ja privaatset olemist seltskondadele. Majades ei ole televiisorit, internetti ega kella. See on ideaalne koht võtta aega iseendale või sõpradele ning laadida oma vaimu ja meelt.

Viibides keset loodust, rahuneb maha nii mõnigi ärev mõte.

Kohapeal on võimalus soovikorral kohti vahetada. Kui on soov sõbranna, kaaslase või sõbraga tuba jagada, siis palun sellest emaili teel teada anda: info@mokafit.com ja paigutame teid samasse tuppa või majja.

 

Ööbimine majas voodis või diivanil

Majad on erinevate suurustega ja sisaldavad vannitubasid ja kööki. Igasse majja mahub erinev arv inimesi. Näiteks peremajas on koos 30 inimest ja mõnes teises majas 4-10 inimest. Enamus toad on mitme voodiga ja mõned on ühe voodiga. Idaalne viis luua uusi sõprussuhteid ja enda retriidimuljeid majakaaslastega vahetada.

Ööbimine kämpingus voodis

Kämpingumajad on üksteisest mõõdukas kauguses, jättes kämpingus viibijale piisavalt privaatsust. Igas majas on 2-4 voodit, mõnes majas narid, mõnes voodid.

Pesemise võimalused ja WC asuvad lähedal, Puhtuse majas või peremajas.

Igal majal on oma terrass, kus on mõnus puhata ja loodust nautida. Kämpingumajad on ehitatud suure missioonitundega, kus iga maja kannab ja õhkab oma nimetatud väärtust: soojust, tarkust, väge, jõudu, loovust, heldust ja lahkust.

Ööbimine jagatud voodikohaga kämpingus

Ideaalne viis tulla kaaslase või sõbrannaga ja jagada voodikohta privaatses kämpingus. Need kämpingud asuvad rabal, mis loovad retriidist sulle eriti meeldejääva kogemuse. Soeta üks pilet ja jaga kulu sõbranna või kaaslasega kaheks.  

Pesemise võimalused ja WC asuvad lähedal, Puhtuse majas või peremajas.

Scroll to Top
Hide picture