MILLEST JA KUIDAS ALUSTADA?

MOKAfiti eesmärgiks on aidata tekitada naistele tervislikke treening- ja toitumis harjumusi, et tunneksime end igapäev energilisena ja enesekindlalt.

Enne koduse treeningprogrammi kaasa tegemist ja retseptikogu retseptide avastamist soovitame sul tutvuda põhiliste soovitusega, et sinu mistahes eesmärkide saavutamine oleks efektiivsem ja teadlikum.

Motivatsioon on midagi, mis aitab alustada, kuid, et tervislikud valikud saaksid elu-osaks on oluline tekitada järjepidevust ja seda me nüüd koos hakkamegi tegema.

Soovitatav valida üks treeningprogramm ning järgida seda nii, nagu programm ettenäeb. Õnneks sul on palju valikuid, mistõttu leiad endale kindlasti sobiva programmi alustuseks. Treeningprogrammid on veebis alustades kergematest liikudes järjest väljakutsuvamateni.

PS! Esimestel nädalatel uue programmiga alustades on lihasvalu normaalne. Treeni rahulikult ja ära pinguta üle, aga jätka nagu plaanisid, väikene lihasvalu käib asjaga kaasas.

  • Algajatel soovitame alustada Low impact programmist. 
  • Vähese treeningkogemuse korral Tone level 1 või Tone level 2 
  • Kogemusega treenijatel Strong edasijõudnute treeningprogrammist. 
  • Kodustest treeningprogrammidest leiad ka HIIT treeningprogrammi, mis on sulle, kui soovid enda treeningplaani lisada juurde kardiotreeninguid.
  • Samuti leiad programmi, mis on fokusseeritud tuhara treeningule. See programm sobib sulle, kui soovid eriti rõhku panna tuharalihase kasvatamisele.
  • Samuti leiad joogaprogrammid Anyaga. Joogat soovitame teha lisaks põhi treeningprogrammile, et arendada painduvust ja kanda hoolt ka vaimse tervise eest.
  • Lisaks leiad meie platvormilt ka tantsuprogrammi Anettega. Tants on mõnus viis end oma kodus vabaks lasta ja lihtsalt nautida liikumist.
  • Treeningprogrammidest leiavad ka lapseootel ja juba sünnitanud naised endale sobivad treeningud. Rasedusaegsed ja -järgsed treeningprogrammid Kerdaga
  • Oleme loonud ka üksiktrennid, mis on ideaalsed kui aega napib, kuid sooviks kiire treeningu või joogatunni teha. Eriti mõnusad on kiired trenniampsakad suvel, kui oled ringi reisimas või hoopiski puhkusel.

Kui sa ei tea kuidas alustada, siis kirjuta meile julgelt, juhendame sind ja aitame valida just sulle sobiva programmi.

Toitumine

Lisaks treeningutele on väga suur roll treeningeesmärkide saavutamisel teadlik toitumine. Meie retseptikogust leiad tervislikke ja tasakaalus retsepte, mis teevad kaalulangetuse või mistahes füüsilise eesmärgi väga mugavaks. Enamus retseptid on eestimaised ja klassikalised kodused toidud, kus ei ole vaja mitkümment koostisosa ega suurt rahakotti. Kui on kindel soov kaalu langetada või tõsta, siis kalorikalkulaatori abil arvutada soovituslik eesmärgipärane kaloraaž ja enam-vähem sinna vahemikku jääda.

Pea meeles, et uute harjumuste tekitamine ja vanade eemaldamine võtab aega ja see on okei.. anna endale aega harjuda ning naudi protessi saamaks enda tervislikumaks ja õnnelikumaks minaks!

Scroll to Top