BACK ON TRACK väljakutse aitab sul sügisele võidukalt vastu minna!

Mis on BACK ON TRACK väljakutse ja millal see algab?

Kas oled valmis looma endale pikaajalisi tervislikke harjumusi ning saavutama tervisliku toitumise ja treeningu alaseid eesmärke? BACK ON TRACK on eksklusiivne neljanädalane programm, mille eesmärk on aidata sul saavutada oma tervise- ja treeningueesmärke ning veelgi enam säilitada tervislikke harjumusi pikaajaliselt. 

Väljakutse kestab 6.09-4.10, kuid võta seda pigem kui õppeperioodi, sest MOKAfit tiimi eesmärk on luua sinus harjumused, mida jätkad ka peale väljakutset. Väljakutse 1. nädal algab esmaspäeval, 6. septembril 2021 ja selleks, et võtta väljakutsest viimast ning teha seda koos MOKAfit kogukonnaga, saab väljakutsega liituda kuni selle kuupäevani.

back on track väljakutse

Kellele väljakutse mõeldud on?

BACK ON TRACK väljakutse sobib igaühele, kes tahab astuda sammud veelgi tervislikuma eluviisi poole, nii aktiivselt treenijale kui ka alustajale. Iga osavõtja saab treeningu intensiivsust reguleerida treeningvahendite valikul. Treeningvahenditest varu endale vähemalt 1 paar hantleid ja 1 rõnga kujuline riidest või kummist resistance band.

Ka toitumiskavast leiab piisavalt toitusid, mis sobivad väga erinevatele maitsetele, sealhulgas ka vegan retsepte!

A person sitting on a stair case

Description automatically generated with low confidence

Mida BACK ON TRACK sisaldab?

Liitudes väljakutsega, saad 4 nädalat teha kergesti järgitavaid treeninguid kodus või jõusaalis, sul on ligipääs 130-le tervislikule ja maitsvale retseptile ning sind toetavad motiveerivad tiimikaaslased!

Treeningprogramme saad mugavalt kaasa teha kodust või kasutada jõusaali treeningprogrammi – ligipääs on liitujatele olemas mõlemasse!

Kõik liikmed saavad ligipääsu ka PDF materjalidele: tervisliku toitumise- ja treening ABC, harjumuste tracker, menüü planeerija ja palju muud kasulikku, et kogu väljakutse vältel end motiveerituna hoida.

Privaatses Facebooki grupis, mis on loodud väljakutse liikmetele, toimuvad LIVE treeningud & õpetlikud ning motiveerivad loengud treeningust, mindsetist ja toitumisest Monaga. 4 nädala jooksul saad sa täiuslikud baasteadmised tervislikust ja mitmekesisest toitumisest. Peale 28 päeva oled teadlik, kuidas ise enda menüüd ka edaspidi kombineerida, et tulemusi hoida.

Väljakutse sisaldab üle 130 koduse retsepti ja sul on ligipääs terve väljakutse vältel retseptikogule, kust leiad laias valikus lihtsaid ja maitsvaid retsepte, ning menüü planeerijale, mille abiga ise enda nädala menüü ja ostukorvi kombineerida.

Lisaks on meil varuks üllatuskülalised ja iganädalased auhinnad

Millal ja kuidas registreeruda saan?

BACK ON TRACK väljakutsele saad registreeruda juba täna ja registreerumine kestab kuni 6.09. Väljakutses osalemiseks saab registreeruda MOKAfit kodulehel.

A picture containing ground, floor, person

Description automatically generated

Väljakutsesse ligipääs on Membershipi liikmetele tasuta, ning selleks ei pea eraldi registreerima! Liikmed saavad väljakutsega liituda MINU TREENINGUD lehel ning Facebooki grupi lingi leiad oma emaililt või FAMILY Facebooki grupist. Liikmed saavad väljakutsega liituda ka peale 6.09.

Selleks, et saaksid Monalt ja meie kogukonnalt kogu väljakutse ajal maksimaalselt tuge, meeldetuletusi, igapäevast julgustust ja inspiratsiooni, saad juba enne väljakutse algust liituda BACK ON TRACK Facebooki grupiga.

Mis juhtub, kui väljakutse on lõppenud?

Kui väljakutse lõpeb, saad treeningprogrammidele ja retseptidele ligipääsu kasutada veel veidi üle 2 nädala, ehk siis 50 päeva ostu sooritamisest. Kui jätkad MOKAfit liikmena, saad retseptidele ja treeningutele ligipääsu ka peale 50 päeva möödumist. Jõusaali treeningkava PDF materjalid ning teadmised, mille meie LIVE loengutes omandad, jäävad sulle igaveseks.

Kas saan piisavalt tuge? 

Oled valmis veetma järgmised 4 nädalat täis positiivsust, panustama enda arengusse ja heaollu? Sa ei pea seda tegema üksi! MOKAfit BACK ON TRACK väljakutse on loodud selleks, et saaksid tunda end enda kehas enesekindlalt ja õnnelikult, saades sellel teekonnal abi, tuge ja inspiratsiooni! Võtame väljakutse vastu ühtse ja tugeva tiimina! 

Kui sul peaks siiski sellel teekonnal tekkima küsimusi, ole julge kirjutama MOKAfit Facebooki lehe sõnumitesse, kust saad oma küsimustele vastuse alati 24h jooksul.

Scroll to Top